Лабораторія GALVAPNO – серце точності та інновацій

Ви коли-небудь замислювалися над тим, як ми забезпечуємо бездоганну якість нашої вапняної продукції? Завітайте до нашої найсучаснішої лабораторії, серця точності та інновацій на вапняному заводі компанії GALVAPNO! 🌿💡

Розкриваємо секрети лабораторії:

🌐Найсучасніше обладнання: наша лабораторія обладнана сучасною передовою  технікою для аналізу властивостей вапна з неперевершеною точністю від гранулометричного складу до хімічного складу, кожна деталь ретельно досліджується за домогою рентгенівського флуоресцентного спектрометра  RIGAKU NEXQC+  Quant EZ,  пресу лабораторного Аматор 40, млину серії 5Е-РСМх100 та обладнанням таких світових виробників, як MATEST (Італія), OHAUS (США), лабораторним термічним устаткуванням провідних фірм Labexpert (Україна) та TermoLab.

🌈 Команда забезпечення якості: знайомтеся з нашою відданою командою експертів! Їхнє прагнення до досконалості є рушійною силою суворих процесів тестування, які гарантують незмінно високу якість наших вапняних продуктів.

🚀 Випробування реакційної здатності негашеного вапна: станьте свідком динамічних випробувань реакційної здатності, які гарантують, що наше негашене вапно демонструє найкращі результати в різних сферах застосування, від металургії до водоочищення. Якість – це не просто слово, це мірило, якому ми відповідаємо!

🌏 Прихильність до сталого розвитку:

🍃 Оцінка впливу на навколишнє середовище: наша лабораторія не тільки зосереджується на якості продукції, але й проводить ретельні оцінки, щоб мінімізувати наш вплив на навколишнє середовище. Сталий розвиток закладений у кожному аспекті нашого процесу виробництва вапна.

Ваша довіра – наш пріоритет.

Ваша довіра до GALVAPNO – це сила, яка стимулює наше прагнення до досконалості. За кожним біг бегом та вагоном вапна стоїть історія точності, інновацій та непохитної відданості нашій справі.

Маєте запитання щодо наших лабораторних процесів або якості продукції? Залиште їх нижче! Ми тут, щоб провести вас у подорож до прозорості та забезпечення якості. Давайте разом дослідимо науку та мистецтво виробництва вапна!

0 Коментарів

Дискусії та екскурсії: Франківськ прийняв національний Форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

21–23 листопада у місті Івано-Франківськ відбувся Національний Форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який є суспільною платформою для обговорення нагальних проблем у сфері поводження з відходами, вироблення рішень та впровадження практик, які відповідають європейським правилам і стандартам.

Метою Форуму у 2023 році є представлення перших практичних дій та проблемних питань реалізації Закону України «Про управління відходами».

Організатори форуму – Всеукраїнська екологічна ліга. Захід проводився за сприяння: Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги, відкриваючи форум, зазначила, що не зважаючи на виснажливу війну, в якій наш народ виборює свою незалежність проти російської агресії, в Україні відбуваються перетворення та реформи, що визначають подальший розвиток. Це стосується і реформи управління відходами,  яка після ухвалення рамкового закону, визначення дорожньої карти, розроблення частини нормативно-правових актів  та регіональних планів, потребує впровадження комплексної моделі поводження з відходами за європейськими стандартами. 

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України, Руслан Стрілець, наголосив на тому, що парламент може видати десятки законів щодо захисту довкілля, Президент може підписати ці Закони, міністр може підписати десятки наказів, але важливим є  створення сучасної сміттєпереробної інфраструктури на регіональному рівні, у громадах. 

Серед партнерів Форуму – місцева компанія «GALVAPNO». Ілля Марчевський, власник підприємства, виступив із доповіддю про поводження з відходами у державі Ізраїль, як прикладом успішної практики застосовування сортування та переробки відходів, особливо утворених внаслідок військових дій та зауважив, що «для когось відходи – це лише відходи, а для інших – це сировина для нової продукції». 

          Учасники форуму обговорили питання щодо: 

– нових законодавчих ініціатив та нормативно-правових актів у сфері управління відходами в Україні  на європейських правилах та стандартах; 

– регіонального та місцевого стратегічного планування управління відходами для зеленого відновлення України; 

– екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологічних рішень для перероблення та повторного використання відходів; 

– питань щодо нових правил технічної експлуатації полігонів; 

– просвітницької, інформаційної та освітньо-виховної роботи щодо формування екологічно дружніх навичок поводження з відходами; 

– впровадження екологічно безпечних енергетичних технологій перероблення відходів лісогосподарської галузі в Україні; 

– збитків для природних екосистем, природоохоронних територій та об’єктів ПЗФ внаслідок російської збройної агресії.

Під час Форуму учасники мали можливість відвідати діючу сортувальну лінію (с. Рибне) та високотехнологічне безвідходне виробництво з випалювання вапна «GALVAPNO», яке розташоване на території Стриганецького кар’єру.

Коментарі Вимкнено до Дискусії та екскурсії: Франківськ прийняв національний Форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

Екологічність виробництва вапна – нові технології та інновації!

Сьогодні, 21 листопада, з робочим візитом у рамках першого дня Національного форуму “Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології” компанію «GALVAPNO» відвідали представники екологічної галузі України на чолі з Тетяною Тимочко, головою ГО Всеукраїнська екологічна ліга.
Насамперед екологів цікавили переваги сучасного та модернізованого виробництва, що розташоване на території Стриганецького кар’єру, що у Івано-Франківській області, у розрізі екологічної безпеки.
Компанія «GALVAPNO», яка є одним з лідерів на ринку вапняної продукції України не є вийнятком і визнає нагальність, необхідність енергоефективності та екологічності у виробництві вапна.
Представники екогалузі змогли переконатись, що без перебільшень «GALVAPNO» є прикладом успішної практики застосування інноваційних ековідповідальних технологій та єдині в Україні виробники вапна, які використовують такі технології. Відповідно – єдині, чия якість продукції немає аналогів на вітчизняному ринку.
Нове виробництво забезпечує енергоефективне та ековідповідальне виробництво вапна за допомогою печі Synthesis італійської компанії QualiCal та є яскравим прикладом екологічного використання природних ресурсів. Важливо, що функціонування підприємства з такими технологіями не несе загрозу для довкілля, грунтів і водних об’єктів населених пунктів, суміжних із виробництвом.
Піч для синтезу є енергоефективною, працює на найменш забруднюючому виді палива – природному газі та має у своєму арсеналі сучасну систему очистки вихідних газів. Завдяки вдосконаленій конструкції та унікальній технології регенерації паралельного потоку (PFR) піч оптимізує споживання палива та повітря, що призводить до вражаючої економії енергії.
Конструкція печі підтримує високоефективний процес рекуперації тепла. Ця функція, досягнута завдяки попередньому нагріванню матеріалу, забезпечує оптимальне використання енергії, інкапсулюючи принципи економіки замкнутого циклу та покращуючи піклування про довкілля.
Гості виробництва, крім іншого, відвідали операторську – центр керування та управління, де побачили як піч синтезу керується власною інтелектуальною системою автоматизації MOSAICO. Ця інноваційна система сприяє підвищенню операційної ефективності та гнучкості, зберігаючи при цьому відповідальність за безпеку для працівників.
Усі ці кроки компанії «GALVAPNO» разом з ГО Всеукраїнська екологічна ліга та провідним європейським виробником QualiCal, з дотриманням норм чинного законодавства України, знаменують значну прихильність екологічним практикам відповідно до нашого спільного стратегічного бачення.
Всеукраїнська екологічна ліга / All-Ukrainian Environmental League
Міністерство екології та природних ресурсів України
QualiCal
#galvapno

0 Коментарів

Чому варто купувати у нас?

Чому варто купувати у нас?

Перевагою нашого виробництва є видобуток високоякісного вапняку та розташування всіх потужностей на території Стриганецького кар’єру, що забезпечує максимальний рівень ефективності виробництва, оптимальну логістику, найвищу якість та привабливу ціну продукту.

Купуйте наш продукт.

Вапно негашене фракція:

0-10 ММ

10-30 ММ

10-50 ММ

30-80 ММ

Камінь фракція:

10-20 ММ

20-40 ММ

40-80 ММ

Купуючи продукцію GALVAPNO Group, виготовлену на сучасному обладнанні, наші партнери отримують беззаперечні переваги.

Каталог продукції https://galvapno.com.ua/pdf/catalog_ukr.pdf

0 Коментарів

Вапно, кальцій і їх значення для життя людини

Що ж таке вапно, кальцій і чому видобуток вапняку та його переробка такі важливі для життя людини?🤔

Вапно – це оксид кальцію – СаО.

Кальцію у природі в чистому вигляді не існує, його отримують саме шляхом переробки. А вперше він був отриманий в чистому вигляді у 1808 році.

На частку кальцію припадає 3,38 % маси земної кори, а це 5 місце по розповсюдженості після кисню, кремнію, алюмінію та заліза.

Кальцій в різноманітних геохімічних системах утворює 385 мінералів – 4 місце по кількості мінералів в земній корі.

Кальцій відноситься до числа життєво важливих елементів для усіх організмів, з’єднання кальцію знаходяться практично у всіх тваринних та рослинних тканинах. До прикладу, в організмі людини та інших скелетних більша його частина знаходиться в скелеті та зубах. Ось чому вапно так часто використовують у фармацевтиці та косметології.

Відтак, без перебільшення можна сказати, що кальцій – один з основних компонентів усього живого на нашій планеті. Потреба у ньому майже така сама, як у повітрі.

🔹У вапняку, який ми добуваємо в Стриганецькому кар’єрі вміст кальцію складає 54%, що є найбільшим показником для цього виду сировини. 🪨🪨

🔹Завдяки нашому новітньому виробництву вміст активного складу кальцію в готовому продукті нашої компанії складає 95%, що відповідає світовим стандартам.🏭🌏

Ще багато цікавого про сфери застосування вапна розповімо у наступних постах.

Коментарі Вимкнено до Вапно, кальцій і їх значення для життя людини

Наша продукція

✔️ Одним з найбільш вагомих аспектів діяльності групи компаній “GALVAPNO” є максимальне використання вапняних покладів з мінімальними їх втратами на всіх етапах переробки, що дозволяє виготовляти із видобутої сировини камінь та вапно найвищої якості, характеристики яких є незмінними.

✔️ Підприємство видобуває та переробляє вапняк у Стриганецькому кар’єрі, перспективні запаси вапняку в якому складають 120 млн тонн.

✔️ Із видобутої сировини завод виробляє камінь різних фракцій:

🔹 0-10

🔹 10-20

🔹 20-40

🔹 40-80

🔹 вапно негашене першого сорту

🔹 вапно мелене

🔹 вапно гашене.

Коментарі Вимкнено до Наша продукція