Група компаній «GALVAPNO» – національний та міжнародний виробник вапна та вапняку найвищої якості.

Компанія надає повний спектр послуг з видобування вапняку, вироблення та доставки вапна на національний та міжнародний ринки.

На території Стриганецького кар’єру у 2022 році група компаній «GALVAPNO»  запустила в роботу новий модернізований комплекс з випалу вапна з використанням технології SYNTHESIS італійської компанії QualiCal із залученням іноземних інвестицій. 

Група компаній «GALVAPNO» є активною компанією, яка працює в Україні в сегменті ринку В2В з 2017 року та ретельно стежить за глобальними подіями, новинками у світі технологій та модернізації. 

Робота компанії орієнтована не тільки на національний, але і на міжнародний ринок та світові стандарти якості виробленої продукції. 

Перевагою нашого виробництва є видобуток високоякісного вапняку та  розміщення всіх потужностей на території Стриганецького кар’єру, які забезпечують відповідність збудованого комплексу з випалу вапна максимально можливому рівню енергоефективності та найвищому рівню екологічної безпеки. 

На сьогодні ми співпрацюємо як з великим, так і з малим бізнесом. Наш продукт застосовують у виробництві будівельних матеріалів, металургії, енергетиці, хімічній промисловості, у сільському господарстві. 

Наше відоме прагнення до якості виробництва гарантує як міжнародним, так і національним партнерам безпеку, швидкість, надійність та відповідальність співпраці в довгостроковій перспективі.

Місія

Група компаній «GALVAPNO» – прогресивна та стабільна компанія, яка працює над створенням високоякісної продукції, що відповідає всім світовим стандартам для задоволення потреб вітчизняних та закордонних клієнтів, зокрема, у бюджетоутворюючих сферах: енергетиці, металургії, дорожньому будівництві.

Ми – український виробник  високоякісного вапна та вапняку, один з лідерів на ринку вапняної продукції.

Ми прагнемо розвитку на шляху до інноваційних рішень для партнерів, співробітників і громадськості, щоб кожен відчував нашу підтримку та надійність.

Візія

Швидке зростання компанії, чесна конкуренція, лідируючі позиції на національному й міжнародному ринках, налагодження та розширення партнерських стосунків з європейським бізнесом.

Ми прагнемо перемагати на ринку і стимулювати зростання показників виробництва, дбаючи про ресурси планети та допомогу місцевим громадам. Наше прагнення закладає міцний фундамент для подальшого зростання і процвітання компанії, домогтися яких ми плануємо завдяки нашим пріоритетам – бути якіснішими, мобільнішими і кращими.

У планах компанії будівництво ще трьох нових сучасних модернізованих печей, налагодження нової лінії з виробництва будівельних сумішей, виробництво усіх фракцій вапна та вапняку, розширення робочих місць до 300 чоловік на оновленому виробництві.

Працівники

На виробництві групи компаній «GALVAPNO» працюють більше 80 висококваліфікованих працівників, серед яких провідні спеціалісти у галузі видобування корисних копалин.

У планах компанії створення додаткових робочих місць на новому виробництві.

Наші сертифікати