Компанія Галичина-Вапно видобуває вапняковий камінь та переробляє його в продукцію, яка широко використовується в різних сферах життєдіяльності людей. В даний час ми використовуємо вапняк у власному кар’єрі «Стриганецьке родовище 1», де безпосередньо здійснюється подальша переробка гірничої маси на готову продукцію:

Вапно здавна використовувалось людьми в різних сферах. Воно використовується в гірничодобувній, металургійній та сталеливарній промисловості при відновленні металів та для очищення металів від сірки і інших забруднювачів, а також для очищення стічних вод.

Багато вапняку та вапна використовується в будівництві, починаючи від вапнякового щебеню і закінчуючи різними будівельними сумішами, фарбами та клеями на основі вапна. Негашене вапно використовується при виробництві силікатної цегли та газобетону, а гашене вапно використовують в будівельних та штукатурних розчинах, а також в розчинах для самовирівнювання.

Продукція на основі вапняку використовується в розвинених країнах для будівництва якісного дорожнього полотна при укладанні асфальту, подрібнений вапняк використовують в суміші з бітумом для високоякісного міцного дорожнього покриття. Розмітка доріг містить вапнякову муку.

Вапно та вапняк використовується також у целюлозно-паперовому виробництві, сільському господарстві для розкислення ґрунтів, рибному господарстві, очищенні стічних вод та відходів на різноманітних електростанціях і інших виробництвах, очищенні викидних газів, для дезінфекції ферм та будівель, для обробки питної води. Велика кількість вапняку та вапна використовується в цукровій промисловості.

Компанія Галичина-Вапно виробляє якісну продукцію щоб задовольнити потреби клієнтів в різних галузях їхньої діяльності та принести користь їхній справі.